A
ktualności

powrót

Ruszają zajęcia Latino Solo dla pań!

Wspaniały sposób na uwolnienie pozytywnej energii! 

Zajęcia Latino Solo dla pań to wspaniała okazja aby odkryć w sobie energię i pewność siebie. Dzięki tym zajęciom Twoje ruchy nabiorą miękkości i wdzięku, który przydaje się nie tylko na parkiecie ale również w życiu. To prosty sposób poznania ile radości daje taniec.

Nasza propozycja skierowana jest do kobiet, które chcą poznać tańce latynoamerykańskie i nauczyć się je tańczyć bez partnera. To nie tylko wspaniała zabawa ale również trening, który niewątpliwie wpłynie na Twoją sylwetkę. 

Przy gorących latynoamerykańskich rytmach poznasz kroki do takich tańców jak: samba, salsa, rumba, merengue, bachata, cha cha cha i jive. W programie również ladies styling.

Cena zajęć to tylko 15 zł za godzinę ! jednorazowe wejście

W karnecie tylko 50 zł za 4 wejścia!

Termin zajęć:

Każdy czwartek godz. 17.30Serdecznie zapraszamy ! 

Przyjdź i spróbuj! 

Czas zrobić coś dla siebie! 

Zajęcia poprowadzi instruktor, choreograf Anna Kłapkowska. Wieloletnia tancerka tańca towarzyskiego posiadająca liczne osiągnięcia na turniejach ogólnokrajowych i w Okręgu Podkarpackim w tym Puchar Podkarpacia. W swojej pracy łączy doświadczenia zdobyte podczas licznych szkoleń i warsztatów tanecznych, a także praktyczną wiedzę taneczną zdobytą na turniejach tańca. 


copyright Feel & Dance 2013 - 2022