A
ktualności

powrót

6 MAJA ! Kurs tańców imprezowych i weselnych dla par!

6 MAJA! rusza kurs tańca użytkowego dla par !

przygotuj się na imprezę !

Planujecie ślub i już odczuwacie stres z powodu pierwszego tańca? Nie improwizujcie. Dzięki naszemu kursowi w szybkim tempie poznacie wszystkie tańce przydatne podczas weselnego przyjęcia, a zdobyte umiejętności przydadzą się także podczas innych imprez rodzinnych czy towarzyskich. 

W programie:

Na kursie dla dowiecie się także jak łatwo poprowadzić partnerkę pomimo tego, iż nie mieliście wcześniej styczności z tańcem. Instruktor pokaże wam co zrobić, aby wasz taniec wyglądał efektownie już od momentu wejścia na parkiet, oraz jak w długiej sukni i garniturze dobrze wyglądać i czuć się podczas tańca. Aby efekty przyszły szybciej każda para traktowana jest indywidualnie. 

Jest to propozycja skierowana do osób, które pragną szybko i skutecznie nauczyć się swobodnego tańca w parze w najróżniejszych rytmach. Tego typu tańce królują na każdej imprezie, czy to dyskoteka, zabawa taneczna, prywatka, studniówka bądź wesele. Nauczą się państwo nie tylko jak brylować swobodnie po parkiecie ale także tak zachowywać się w parze aby bez problemów poprowadzić partnerkę.

W trakcie kursu poznacie nie tylko przydatne kroki, jest to również okazja do poznania innych par, które tak jak Wy planują wesele i odczuwają stres związany z jego organizacją. Poznacie ciekawych ludzi, zmotywujecie się do nauki a kurs w istocie stanie się wspaniałym doświadczeniem! 

Cena kursu to jedyne 250 zł od pary za 8 godzin!

Kurs obejmuje 4 x 2 godziny zajęć

Termin:

6 maja- poniedziałek godz. 20.00
7 maja - wtorek godz. 19.00
8 maja - środa 19.00
9 maja - czwartek 19.00


Zgłoszenia dokonywane są telefonicznie 691 861 773

KURSU ZOSTANIE ZREALIZOWANY W CIĄGU 1 TYGODNIA 

Ograniczona liczba miejsc! 


Kurs ruszy jeżeli zgłosi się min. 5 par !Zajęcia poprowadzi instruktor, choreograf Anna Kłapkowska. Posiadająca licencję instruktora tańca sportowego. Wieloletnia tancerka tańca towarzyskiego posiadająca liczne osiągnięcia na turniejach ogólnokrajowych i w Okręgu Podkarpackim w tym Puchar Okręgu Podkarpackiego. W swojej pracy łączy doświadczenia zdobyte podczas licznych szkoleń i warsztatów tanecznych, a także praktyczną wiedzę taneczną zdobytą na turniejach tańca. 
copyright Feel & Dance 2013 - 2024