G
rupy

Kursy tańca dla narzeczonych!

6 maja odbędzie się kurs tańca dla narzeczonych!

Planujecie ślub i już odczuwacie stres z powodu pierwszego tańca? Nie improwizujcie. Dzięki naszemu kursowi w szybkim tempie poznacie wszystkie tańce przydatne podczas weselnego przyjęcia, a zdobyte umiejętności przydadzą się także podczas innych imprez rodzinnych czy towarzyskich. 

W programie:

    • walc angielski,
    • walc wiedeński (walczyk)
    • polka
    • 2 na 1 
    • użytkowy na 3

Na kursie dla narzeczonych dowiecie się także jak łatwo poprowadzić partnerkę pomimo tego, iż nie mieliście wcześniej styczności z tańcem. Instruktor pokaże wam co zrobić, aby wasz taniec wyglądał efektownie już od momentu wejścia na parkiet, oraz jak w długiej sukni i garniturze dobrze wyglądać i czuć się podczas tańca. Aby efekty przyszły szybciej każda para traktowana jest indywidualnie. 

W trakcie kursu poznacie nie tylko przydatne kroki, jest to również okazja do poznania innych par, które tak jak Wy planują wesele i odczuwają stres związany z jego organizacją. Poznacie ciekawych ludzi, zmotywujecie się do nauki a kurs w istocie stanie się wspaniałym doświadczeniem! 

Cena kursu to jedyne 250 zł od pary za 8 godzin zajęć!

Kurs obejmuje 4 x 2 godziny zajęć

termin :


6 maja- poniedziałek godz. 20.00
7 maja - wtorek godz. 19.00
8 maja - środa 19.00
9 maja - czwartek 19.00Zgłoszenia dokonywane są telefonicznie 691 861 773


Zgłoszenia dokonywane są telefonicznie 691 861 773

KURSU ZOSTANIE ZREALIZOWANY W CIĄGU 1 TYGODNIA 

Ograniczona liczba miejsc! 


Kurs ruszy jeżeli zgłosi się min. 5 par !


Zapraszamy do zapisów :)

Planowane terminy kolejnych kursów:

Można już zgłaszać swój udział w ww. terminach kursów Kursy ruszą jeżeli zgłosi się min. 5 par. W przypadku nie osiągnięcia wymaganej liczby osób kurs zostanie przeniesiony na następny termin.


ZAPRASZAMY NA LEKCJE INDYWIDUALNE!

Nauka tańca bez stresu w komfortowych warunkach!

Lekcje indywidualne są idealnym rozwiązaniem dla zabieganych osób, które nie mają czasu chodzić na regularne zajęcia nieśmiałych amatorów tańca którzy nie mają odwagi przyjść na kurs grupowy. Taka forma nauki z pewnością jest najbardziej efektowna, ponieważ instruktor poświęca całą swoją uwagę wyłącznie Tobie lub Wam. 

Można samemu wybrać dowolne tańce a tempo zajęć oraz poziom nauki są dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb. 

Termin i miejsce zajęć ul. Chopina 8, Ludowy dom Kultury Puchatek


Zajęcia z Anną Kłapkowską

Wieloletnia tancerka tańca towarzyskiego posiadająca liczne osiągnięcia na turniejach ogólnokrajowych i w Okręgu Podkarpackim w tym Puchar Okręgu Podkarpackiego. Posiadająca licencję instruktora tańca sportowego. W swojej pracy łączy doświadczenia zdobyte podczas licznych szkoleń i warsztatów tanecznych, a także praktyczną wiedzę taneczną zdobytą na turniejach tańca. 

Adres i godziny grupy:


copyright Feel & Dance 2013 - 2024